|
| eModel model Michaś RC (zestaw KIT 1,0m) |
< Poprzedni produkt | Następny produkt > |
 |
|
|
|
Nowa wersja modelu Michaś RC. Konstrukcja balsowo-sklejkowa. Elementy wicięte na ploterze laserowym. Model zaprojektowany z myślą o początkujących modelarzach, doskonały do nauki latania. Bardzo łatwy w budowie i pilotażu. Świetne własności lotne idużą stateczność w locie zawdzięcza odpowiedniej konstrukcji -gruby profil płata, wznios, mała masa. Dzięki temu model lata powoli, jest stateczny i nie przepada w zakrętach. Sterowanie 4-kanałowe: ster kierunku, ster wysokości, lotki oraz obroty silnika.
Konstrukcja modelu (kadłub, skrzydła i usterzenie) to solidna i zarazem lekka konstrukcja z balsy ze wzmocnieniami ze sklejki. Dzięki temu model jest stosunkowo trudny do rozbicia.
Idealny model dla początkujących, chcących nauczyć się latać. Równocześnie model zdolny jest do wykonania podstawowej akrobacji - przewrót, pętla, beczka, lot plecowy .
Model w wersji KIT - czyli do złożenia i oklejenia wg. instrukcji oraz zdjęć krok po kroku.
Specyfikacja: Rozpiętość : 1000 mm Długość : 700 mm Masa modelu pustego: 300 g Masa startowa : 550 g Zalecany silnik : o ciągu 400-700 g Sterowanie : 4 kanały / 4 serwa
Zestaw zawiera: - wycięte laserowo części z wyselekcjonowanej balsy i bardzo lekkiej sklejki - dźwigienki do powierzchni sterowych - dwa magnesy neodymowe do zamknięcia kabiny - popychacze z pręta węglowego - dokładną instrukcję montażu modelu na płycie CD
Zestaw nie zawiera: - wyposażenia elektrycznego - folii do pokrycia
|
|
| Liczba opinii: 1 |
 KRZYSZTOF BRATOS - 25/01/2010 Solidny,kretoodporny model do nauki latania.
Doskonały zestaw dla początkujących modelarzy.
Gorąco polecam Michasia. |
|